תמ"א 38 חולון

שמעתם אל פרויקט תמ"א 38 חולון ורוצים לדעת עוד פרטים? הגעתם למקום הנכון כי מיד נסביר לכם על פרויקט תמ"א 38 חולון, תמ"א 38 רמת גן, תמ"א 38 תל אביב ורבים נוספים. אולי תתפלאו אבל בכל ערי הארץ התמ"א זהה כיאה לשמה – ראשי תיבות של תכנית מתאר ארצית.

 

איך זה יכול להיות?

הסיבה שתמ"א 38 חולון זהה תמ"א 38 רמת גן נעוצה במהותה של תמ"א זו: זו תכנית מתאר ארצית להגנה מפני רעידות אדמה שפוקדות אותנו אחת למאה שנה בממוצע. מה לעשות, אנחנו גרים בתוך השקע הסורי אפריקאי ואף אחד מאיתנו לא מתכוון לעזוב, לא אנחנו ובטח שלא השקע.

לכן תמ"א 38 חולון ודומותיה מאפשרות להגן על ביתכן מפני רעידת האדמה הבאה. אמנם בארץ אנחנו תמיד מתכוננים למלחמה הקודמת אבל פה המצב שונה : כבר ב-1975 הבינו את חשיבות העניין וחוקקו חוק שמונע הקמת מבנים שאינם מוגנים מרעשים (בלשון העם רעידות אדמה)

 

אז מה עושים?

אם גם אתם רוצים להגן על ביתכם וליהנות מזכויות נוספות על הדרך – אנחנו ממליצים לא להסתפק בניית ממדים אלא לפנות למומחים של חברת אפקים. אנשי החברה יוזמים ומבצעים פרויקטים של תמ"א 38 ברחבי הארץ ומלווים את החוק מראשיתו, כלומר יש להם נסיון בתחום של כ-30 שנה.

חברת אפקים מתהדרת בסיווג קבלני ג'5 שאינה מגביל אותה בבנייה כלשהי ומבצעת פרויקטים רבים, הן בתחום המסחרי, הן בתחום התעשייתי, הן בתחום העסקי וכמובן בתחום הפרטי ללא תלות בהיקף, סדר הגודל או רמת המורכבות של כל פרויקט.

 

עוד על החברה

החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים של בניית ממדים, תוספות בנייה, פנוי בנוי וכמובן תמ"א 38 בכל רחבי הארץ כולל במרכז, בשפלה ובפריפריה. אבל זו רק ההתחלה והמשיכו לקרוא כדי להבין שבחירה באפקים היא הבחירה הנכונה.

למעשה, בחברת אפקים מתהדרים במוניטין שמבוסס על אמינות, מקצועיות, עמידה בלו"ז שנקבע מראש, יחס אישי לכל לקוח ולקוח וכמובן – איכות ובטיחות. בחברה עובדים בצמוד ובשתוף פעולה עם טובי בעלי המקצוע בתחומי ההנדסה, הפיקוח והאדריכלות כך שאתם בידיים טובות.

 

איך פונים?

אם גם אתם רוצים לפנות לחברת אפקים ולהגשים באמצעותה את חלומותיכם בתחום הבנייה, בטח תשמחו לדעת שאין קל מזה. אנשי החברה עומדים לרשותכם באמצעי התקשורת הבאים ולכם נותר רק לבחור

  • טלפון – אתם מוזמנים להתקשר למשרדי החברה בטלפון 072-33-80-713
  • מייל – אתם מוזמנים לשלוח מייל לכתובת האלקטרונית ofakim3@walla.co.il
  • אינטרנט – אתם מוזמנים להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה
  • משרד –  אתם מוזמנים להגיע למשרדי החברה ברוטשילד 107 פתח תקווה

 

אז אל תחכו שרעידת האדמה תפתיע אתכם וצרו קשר עוד היום עם חברת אפקים. אנחנו בטוחים שלא תצטערו על הבחירה כי בתחום הבטחון והבנייה פונים לטובים ביותר – חברת אפקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

+ 27 = 37