חידוש מטבח

חידוש מטבח – כיצד עושים את זה בצורה נכונה

הרבה פעמים אנשים מתלבטים בשאלה, האם להרוס את המטבח הישן בבית ולבנות במקומו חדש או רק לבצע חידוש מטבח ולחסוך בכך זמן ועלויות. השאלה הזאת נובעת מסיבות שונות, הן מבחינות כלכליות והן מסיבות נוספות.

כידוע, המטבח הוא אחד החללים המשמעותיים ביותר בבית, כאן אנחנו מכינים את הארוחות השונות, מאחסנים את האוכל, יושבים עם חברים ובני משפחה על כוס קפה ועוד. לכן אנחנו משקיעים הרבה זמן וכסף במחשבה כיצד לתכנן אותו באופן שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית, וכמובן ביכולת שלנו להוציא את התוכנית לפועל.

אך אם המטבח שלנו מאורגן כמו שצריך, מרווח ומסודר באופן כזה שאנחנו יכולים לעבוד בו בצורה נוחה, אנחנו נהנים מתאורה טבעית ויכולים להשתמש בו כמו שאנחנו רוצים, למה להרוס אותו, למה לשפץ אותו, אם כל מה שאנחנו צריכים לעשות בפועל זה חידוש מטבח?

הרעיון של חידוש מטבח הוא מאוד פשוט, אנחנו לוקחים את המטבח כמו שהוא ומחליפים אלמנטים מסוימים, על מנת שהוא ייראה כמו חדש. אנחנו לא שוברים קירות, ולא מחליפים את המיקום של הארונות או משנים את הסידור של המטבח, אנחנו משאירים הכל אותו דבר רק מחדשים את פניו. זה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר זול והרבה יותר מהיר.

כיצד מחדשים מטבחים

השלב הראשון בתהליך החידוש הוא החלפת החזית במטבח. כלומר, אנחנו מוציאים את כל הדלתות בארונות וכן את החזיתות של המגירות, ומחליפים אותם בדלתות וארונות חדשים. כך אנחנו יכולים גם ליהנות מעיצוב חדש ומשנים את הנראות של המטבח.

השלב השני, החלפת ידיות. לא מספיק להחליף את הדלתות של הארונות והמגירות. יש להחליף גם את כל הידיות כך שיתאימו לעיצוב החדש. במקום ידיות ישנות אשר לא פעם, הן כבר מוכתמות ומלוכלכות, אנחנו יכולים ליהנות כעת מידיות חדשות ומבריקות.

השלב השלישי בתהליך הוא החלפת הקרמיקה. אומנם מדובר בשלב יותר מורכב אך עדיין הכל בגדר חידוש מטבח ולא מעבר לכך. אין צורך לשבור או לשנות את המבנה, בסך הכל צריך להסיר את הקרמיקה הישנה ולהתקין במקומה אריחי קרמיקה חדשים. אפשר לבחור באריחים גדולים יותר, נועזים יותר בצבעים, אריחים שיוצרים אוירה אחרת.

השלב הרביעי, החלפת ברז. הכיור יישאר אותו דבר, למרות שגם אותו אפשר להחליף, בכיור בעל גודל דומה אך חדש יותר. אופציה נוספת היא לצבוע את הכיור בצבע מתאים. מה שיותר פשוט לעשות זה להחליף את הברז, בין אם זה בברז דומה אך חדש ובין אם זה בברז בעל מבנה שונה.

השלב החמישי, ניתן להשתמש באביזרים חיצונים לצורך חידוש המטבח. למשל, אנחנו יכולים לתלות מדפים לצורך אחסון, הדבקת טפטים על החלקים החשופים בקיר, וכן אנחנו יכולים להחליף את השקעים ואת גוף התאורה במטבח. כל אלה ייצרו אווירה אחרת, נעימה יותר.

לפני שאנחנו מחליטים לחדש את המטבח, אנחנו יכולים לקרוא מאמרים שעוסקים בתחום וכן להשתמש בהמלצות של אנשי מקצוע, ואנחנו גם ללמוד מניסיונם של אחרים אשר העדיפו לחדש את המטבח במקום לשפץ אותו. זה הרבה יותר פשוט ונוח.

אם גם אתם מעוניינים לחדש את המטבח שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, רימודל מטבחים, מציעים לכם מטבחים חדשים וכן אפשרות לחדש מטבחים ישנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. ניתן לפנות עוד היום ונקבע ביחד איתכם מועד לפגישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.