גופי תאורה

כאשר אנחנו באים לתכנן את התאורה לבית עלינו להתחשב גם בתאורה הטבעית שיש לנו בבית. מובן שאם מדובר בבית שטוף אור ושמש הרי שאת התאורה יהיה עלינו לתכנן באופן אחר מאשר בבית חשוך הדורש את התאורה משך עשרים וארבע שעות ביממה.

אך בכל מקרה מוטל עלינו לתכנן היטב גופי תאורה נכונים ומתאימים לכל חלל, היות וגם בבית המואר ביותר יהיה עלינו להיעזר בשירותי החשמל לשעות אשר בהם אין לנו את אור השמש.

גופי תאורה – איך בוחרים?

כאשר אנחנו באים להידרש לכל הסוגיה של גופי תאורה חשוב שנלמד מעט איך מתאימים בצורה נכונה תאורה לבית ואיך יוצרים בעזרת התאורה את המראה הנכון והמושלם הרצוי לנו.

אז ראשית חשוב לדעת כי לא כדאי לצאת לאולמות התצוגה בטרם ברור לנו פחות או יותר איזה סגנון תאורה יתאים לבית שלנו. חשוב לדעת ולהתייחס להרגלי החיים שלנו ולצרכים של בני הבית.

כך לדוגמא כאשר אנחנו באים לעצב את התאורה שלנו בסלון, עלינו להתייחס לכל הפונקציות אשר אותם ממלא עבורנו הסלון. בדרך כלל הסלון מהווה מקום נוח לבילוי של כל המשפחה יחד, עם אורחים או בלעדיהם. כמו כן, אנחנו נהנים לבלות בסלון גם לאחר יום העבודה כאשר אנחנו מחפשים פינה לצורך מנוחה ושלווה להירגע בו מעמל היום.

בגלל שהסלון משמש למגוון שימושים שונה, חשוב מאוד שהתאורה בסלון יהיה מתוכנן באופן כזה שנוכל להאיר אותו היטב כאשר מדובר באירוח או באירוע אותו אנחנו עורכים בסלון, אז נזדקק לתאורה הבהירה והעוצמתית. אך כאשר מדובר בשעות הערב כאשר אנחנו מחפשים את הפינה שלנו לנוח ולהירגע מהיום שעבר עלינו, ברור שנעדיף תאורה רכה ועמומה. לכן, חשוב מאוד לתכנן מראש את התאורה בסלון בהתאם לצרכים האישיים והרגלי החיים של המשפחה.

גופי תאורה רוכשים רק אצל המומחים

כאשר אנחנו עומדים לרכוש תאורה לבית מומלץ לפנות אל רזיאל תאורה על מנת ליהנות ממגוון עצום ומקורי כאשר כל גוף תאורה יקבל את היחס האישי ואת ההתאמה המושלמת לצרכי הלקוח ולטעמו האישי.

הבית שלכם יאיר לכם באור חדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.