תמ"א 38 הרצליה

בתמ"א 38 הרצליה פיתוח וסביון לא לבד

גם אם אתם לא גרים בהרצליה פיתוח ובסביון אין סיבה שלא תיהנו מאותם תנאים. אמנם החוק במדינת ישראל זהה לכולם ללא הבדל דת, גזע, מין ומקום מגורים אבל כידוע לכם דיבורים לחוד ומציאות לחוד. למזלכם בחוק תמ"א 38 הרצליה פיתוח, סביון וקיסריה שוות לשאר הארץ. למה זה כל כך חשוב? המשיכו לקרוא ותקבלו מענה

 

גם לפריפריה מגיע ולא רק למדינת תל אביב

אם אתם חושבים שתושבי הפריפריה מקופחים בטח תשמחו לדעת שבחוק תמ"א 38 הרצליה פיתוח, סביון וקיסריה זהות לשאר יישובי הארץ. החוק מגן על כל תושבי הארץ מפני רעידות אדמה ולכן אין זה פלא : לפי חוק תמ"א 38 הרצליה פיתוח זהה ושווה לשאר המדינה. מדינת תל אביב? לא כאן

למעשה, זוהי רק ההתחלה ולפי החוק תמ"א 38 הרצליה זהה לחוק תמ"א 38 תל אביב. יתרה מזאת, ראשי התיבות תמ"א (תכנית מתאר ארצית) מבטיחה מעל לכל ספק שהתכנית תהיה זהה בכל הארץ.

 

אבל מה המשמעות של החוק?

חוק תמ"א 38 בא להגן על תושבי ישראל מרעידת האדמה החזקה הבאה שבוא תבוא. ולמה אנחנו כל כך בטוחים ? כי הסטטיסטיקה מראה שפעם ב-100 שנה בממוצע פוקדת את ישראל רעידת אדמה חזקה. האחרונה אגב התרחשה לפני 97 שנה כך שאנחנו צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש.

כבר בשנת 1975 חוקקו חוק בנושא שנכנס לתוקפו בשנת 1980 ושהפך לתמ"א בשנות האלפיים. החוק מונע בניית בתים שאינם עומדים בתקן כנגד רעידות אדמה ויוצא מנקודת הנחה אחת : השבר הסורי אפריקאי שאנו חיים בתוכו אינו הולך לשום מקום.

 

אז מה עושים?

אנחנו ממליצים להתייעץ עם אנשי חברת אפקים שפועלים בתחום הבנייה כבר בתחילת דיוני החוק, כלומר יש להם נסיון בתחום הבנייה של כ-30 שנה. אנשי החברה מתמחים בכל הקשור לבנייה של מבנים תעשייתיים, מסחריים, עסקיים ופרטיים ואף פרסמו מדריך פינוי בינוי.

עם זאת, מדריך פינוי בינוי שאותה פרסמה החברה אינו לבד כי החברה עוסקת במגוון תחומים בנושא, למשל בנייה של ממדים, בנייה קלה, תוספות בנייה, אחזקה של בתים ובניינים, שיקום של בתים משותפים ועוד.

 

ומה עכשיו?

עכשיו רק נותר לכם לבחור את אופן הפנייה לחברה בהתאם להעדפותיכם האישיות. לרשותכם 4 אופציות :

  1. להגיע פיזית למשרדי החברה ברוטשילד 107 פתח תקווה
  2. ליצור קשר טלפוני במספר 072-33-80-713
  3. ליצור קשר אינטרנטי באמצעות המייל שכתובתו ofakim3@walla.co.il
  4. להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה

אנחנו בכל מקרה ממליצים לא לקחת סיכון בתחום חשוב כמו הבית שלכם ורעידות אדמה. לכן פנייה למומחים במקרה שכזה אינה כלל מותרות אלא הכרח וחובה. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום והבטיחו שתהיו מוגנים ברעידת האדמה של מחר.

One thought on “תמ"א 38 הרצליה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.